Kargo

100 TL üzeri Kargo Bedava

Müşteri Memnuniyeti

%100 Güvenli alışveriş

Telefon: +90(216) 611 34 38

Bize Ulaşın!

3 lü Aronex Saç Güçlendirici ( 300 ml )

AROSC300 Stokta Var

957,00 ₺

Aronex Saç Güçlendirici ( 3 Lü )

Yeni formul ve güçlü etkisiyle Aronex Saç Güçlendirici 3 adet 100 ml şişe ile kullanıma sunulmaktadır. Her şişe ortalama 20 günlük kullanımı karşılamaktadır. Uygulama alanı ve saç yoğunluğu kullanım süresini etkileyebilmektedir.

 
İstenilen sonuca ulaşabilmek için sorun ortanadan kalkana kadar kullanıma devam edilmektedir.
 
* Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
* Kullanmadan önce çalkalayınız.
* Göz ile temasından kaçınınız. Göze kaçması durumunda bol su ile yıkayınız.
 
Saç Güçlendirici;
 
Aronex Saç güçlendirici içeriğindeki uyarıcı ve besleyici bitki özleri sayesinde üretimi yavaşlamış veya zayıf düşmüş kıl yapılarının tekrar canlanması için formüle edilmiş doğal destek ürünüdür. Saç kıran nedeni ile kaybedilen kıl yapılarının geri kasanılması ve genetik kaynaklı saç problemlerinin kontrol altına alınabilmesi için tedaviye yardımcı olarak kullanılmaktadır. Saç yapılarının gereksinimleri olan doğal özlerinden üretildiğinden saçlarınızın daha sağlıklı görünmesine ve hızlı uzamasına yardımcı olacaktır. Doğal bitki yağlarından elde edildiği için tespit edilmiş hiçbir  yan etkisi bulunmamaktadır.
 
Kullanım Şekli;
 
Saçlar yıkandıktan sonra hafif nemli saç diplerine masaj yolu ile uygulama yapılır. Saç geneline uygulanması tavsiye edilir. Uygulama sonucunda 1-2 saat bekletilir. Sıcak su ile köpürtülerek saçlardan arındırılır.
 
İçerik;
Oleum Amygdalus, Oleum Sesamum indicum, Oleum Bran Oryza, Oleum, Oleum Turdus, Oleum Alium, Turdus Pix, Oleum Black Cumin, Oleum Viola Odanata 
 

Saçkıran Losyonu

 
Her paket 3 adet 100 ml Aronex saç güçlendirici içerir. 
60 gün (2 ay) kullanımlıktır.